“Truva Design” Online 3D Eğitim sloganıyla yola çıkan ve müşterilerine 3d tasarım ve Motion konularında güncel eğitimler sunan  bir projedir. ” Blick 3D  Motion & 3D Production ” firması tarafından geliştirilen bu proje 3D sektörü başta olmak üzere Grafik,Tasarım,Fotomanipülasyon, Motion design ve Web tasarımı alanında da eğitimler sunmayı amaçlamaktadır.


Ekibimizi geliştirmek için sürekli yeni eğitmenler ve çalışma arkadaşları arıyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz iletisim@truvadesign.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. 


YAZILIM EĞİTMENLERİ VE EKİBİMİZ.

Fatih Eksi

CG Generalist | Ceo

2006 - 2015 Yılları arasında Viyana Teknik Üniversitesinde "Mimarlık" okudu. Almanca, İngilizce eğitimini tamamladı. 8 Yıl 3D Tasarım ve görselleştirme alanında çalıştı.  Yurt içinde ve yurt dışında bir çok projede görev aldı. "Blick3d TR" ajansını kurdu. Avusturya Viyana'da faaliyet gösteren Blick3D  görselleştirme ve animasyon şirketinin ortağı. Truva Design bir hobi Projesidir.


Muhammet Sıddık Eskin

Mimar | CG Generalist

2006-2011 yılları arasında Uludağ Üniversitesi "Mimarlık" Bölümünde okudu. İngilizce eğitimini hazırlıkta ve Wall Street Institute' de tamamladı. Mezun olduktan sonra Çamoğlu Mimarlık ve Tabanlıoğlu Mimarlık ofislerinde tasarımcı olarak çalışmıştır. UNITED ARCHITECTS' in kurucu ortağıdır. 9 yıldır Archicad programını aktif olarak kullanmaktadır. Cinema 4D ile de 3D görselleştirmelerini gerçekleştirmektedir. Truva Design projesine "ARCHICAD" eğitmeni olarak katılmıştır.


Berkay Bentürküm

CG Generalist | Animator

12 senedir sektörde Digital Artist olarak görev yapıyor. Bir çok ulusal kanalda ve prodüksiyonda çalıştı. 2009'da Autodesk sertifikası aldı. 3DsMax, Vray, After Effects ve Photoshop kullanıyor.


Hilal Ölmezses

Çevirmen | Yazar

Eğitimini 2012 yılında Bilkent Üniversitesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi alanında tamamladı. Bunun yanı sıra 2010 yılında Roma 'La Sapienza' Üniversitesi'nde "Şehir Planlama ve Mimari" alanında eğitim alan Hilal, profesyonel yaşamında 2 yıl boyunca çeşitli mimari ofislerde çalıştı. Daha sonra, bir Marka Deneyimi Reklam Ajansında '3D Tasarımcı' olarak çalıştı. Şu anda Truva Design'da yazar ve çevirmen olarak görev almaktadır.