Workshop Fotoğrafı

Workshop

Truva Design Olarak  3D Mimari Modelleme, Görselleştirme, Animasyon ve Post Prodüksiyon alanında workshop’lar düzenliyoruz. Bir günlük workshop’larda süreyi biraz uzun tutarak ve zamanınızı çok almadan konuyu en iyi şekilde izah edecek programımızı uyguluyoruz. 

Workshopları istanbul anadolu yakasında uygun olan seminer salonlarında veya otellerde düzenliyoruz.

Diğer şehirlerde düzenlenecek workshoplarımız katılımcı sayısı yeterli olduğunda katılımcılara bildirilmektedir.

Aşağıdaki kayıt formunda Workshop’lardan istediğinizi seçerek ÖN kayıt olabilirsiniz. Sayımız 10 Kişiyi bulduğunda Workshop kesin tarihini önceden kayıt yaptıranlara bildiriyoruz. Workshop’ları Cumartesi ve Pazar günleri yapıyoruz. 

Yaptığımız Workshop’ların aynı zamanda ekran görüntüsünü ve sesini kaydediyoruz. Daha sonra Workshopu baştan sona izleyebiliyorsunuz. Not alma derdiniz kalmıyor. Birebir uygulama yaparak ve püf noktaları sizlerle paylaşarak harika sonuçlar elde ediyoruz. 

Laptopunu Kap Gel !


Bütün şehirler için Workshop ücreti 350 TL’dir. maximum katılım sayısı 15 dir. Ön kayıt işleminden sonra yeterli talep oluştuğunda ödeme için gerekli bilgilendirmeler size gönderilecektir.

Workshop Ön Kayıt Formu

lütfen doğru yazdığınızı kontrol ediniz. Bilgilendirme E-mail ile yapılacaktır.

Lumion Workshop Programın Özeti
12:00 ile akşam 18:00 Saatleri arasında gerçekleşen workshop programımızda amaç  dış mekan  animasyon hazırlama / still frame render teknikleri ve Lumion’un bu alandaki becerilerinin anlaşılması. Kullanıcıların yazılıma hakim olması ve etkileyici sonuçlar çıkarabilmesinin sağlanması. Yazılımın becerilerinin keşfedilmesi . Bunun yanında sektörle alakalı taktiksel uygulama sürecinin verilmesi.

En Son Yapılan Workshoplar